16.1.09

We władaniu śniegu czyli "Olśnienie 2"

Dopadało śniegu. Przez co droga przez park stała się jeszcze bardziej malownicza:

Na Piotrkowskiej (i na NIEKTÓRYCH ścieżkach rowerowych) śnieg już dawno odgarnięty:

Foto: HuBar
Za to pojawiły się inne przeszkody:

Foto: HuBar
Jeden głupi człowiek zaparkował, kolejni zablokowali miast odholować - samochód stoi w poprzek trzeci dzień. Całe kuriozum dokumentuje (dzień do dniu) HuBar na swoim fotoblogu

I olśnienie - wczoraj spotkałem jedną Panią, której twarzy wcześniej nie znaliśmy, a dzisiaj drugą* (mniejsza o przypadkową scenerię tego spotkania):

Poza kozakami, odnotujmy również wzorzysty szal:


P.S. 1. Wiecie z czego uszyła sobie spodnie 19-letnia Miłośniczka Kolei, Kasia Białoń?

Foto: Wojciech Matusik, "POLSKA Gazeta Krakowska"
Jeśli się nie domyślacie, tutaj znajdziecie odpowiedź, na temat naprowadził mnie Macias. Czekam na pierwszego polskiego Projektanta, który stworzy szykowny strój zainspirowany rowerem lub z myślą przede wszystkim o rowerze.

P.S. 2. Biję się głośno w pierś
(nie pierwszy raz na tym blogu), za to co tu napisałem i za to, że zapomniałem o tej różowej damce (Grand Prix Yach Festival '05):


I o piosence, która była motywem przewodnim wyprawy rowerowej na Pogórze Przemyskie w maju '05. A w przypomnieniu sobie o tym utworze pomogła mi agata w komentarzu na Warsaw Cycle Chic.

* Sprostowanie: fotografię tej Pani nadesłała też swego czasu patsywojt, ale Pani nie wyszła na niej nadzwyczaj korzystnie.

2 komentarze:

patsywojt pisze...

Pani w czarnym płaszczyku na tle żółtej ściany gościła już na LCC. Wtedy miała musztardową kreację i zadaje się foto robił Łukasz. Ja panią uwieczniłam dwa dni po nim :) aleś tego nie powiesił Wićko jedna!

meteor2017 pisze...

To ja chyba zrobię sobie kolczugę z ogniw zużytych łańcuchów :->