23.10.09

Łódzcy szykowni w TVP - nagranie

Poniedziałek, 26 października, godziny 14.30-20.00. Oto termin spotkania szykownych Rowerzystów z szykowną Panią Reporter TVP i jej Ekipą. Zaczynie się w parku Żródliska I, przy wejściu koło palmiarni, potem prawdopodobnie będziemy się przemieszczać w kierunku Piotrkowskiej.

Bardzo liczę na Was, Tych którzy pojawiali się na blogu. W najgorszym razie będę jedynym rowerzystą, i albo sobie odpuścimy, ale będę nadrabiał miną i starał się jakoś reprezentować łódzkich szykownych.

Chodzi o świadectwo: o Wasze motywacje, Wasze wrażenia, bolączki codziennych Rowerzystów. Pokażcie "na żywo", jak różni mogą dać się opętać. Aby i innym zaczęło świtać w głowie.

Proszę, aby zdecydowani (nie koniecznie na 14.30; także później, do 20.00) dawali znać, że się pojawią, na lodz.cycle.chic@gmail.com

Tel. kom. do mnie, aby się znajdywać w poniedziałek: 600 298 040.

Błagam Was: jeżeli tylko byliście na blogu i chcecie zaprezentować rowerową twarz Łodzi, rozważcie swój udział w nagraniu. Ja sam będę wyglądał żałośnie i trochę mało przekonująco.

Wasz Witek - wićka

4 komentarze:

patsywojt pisze...

O 18.00 z Paska rusza próbny przejazd Masy Krytycznej. Szczególnie szykowni nie jesteśmy ale na bezrybiu....

wićka pisze...

Wiem, wiem. Zachęcam, aby przed przejazdem spotkać się z nami. Będę też namawiał Panią Magdę, aby wybrała się z kamerą na samą masę. Zawsze paru Szykownych się znajdzie.

Saurus pisze...

Od rana deszcz, miejmy nadzieję że chwilowy. Zdajesz sobie sprawę że o 18 jest już całkiem ciemno a ostatnio chodziło im o światło? ;)

wićka pisze...

Całkiem ciemno, w związku z przestawieniem zegarków, jest już o 17. Ekipa sobie zdaje sprawę i będzie też kręcić zdjęcia wieczorne.