14.7.09

Obserwujący - obserwowany

Zapowiadam piękny, letni dzień. Sam dzisiaj (wreszcie) będę miał okazję poprzyglądać się jeżdżącym na rowerach po Piotrkowskiej. Żeby Was jednak nie nużyć samą Pietryną, piękna reklama rowerowania wypatrzona przez mavika na Targowa Film Festival:

Słaba jakość ale dosyć ciekawy kadr , no i rowerzystka :)
Gratulacje, tym bardziej że Wielki Łowczy LCC nie uchwycił tej Rowerzystki, zajęty fotografowaniem sektoru rowerowego na koncercie...


W kalendarzu imprez dostępnych na rowerze przybyło najbardziej klimatyczne "Kino w starym tramwaju", co sobota na krańcówce przy Północnej. Polecam!

2 komentarze:

skunk.s pisze...

Byłem w Filmówce w piątek i na wejściu obleźli mnie ochroniarze (jak na wiejskim dysko) oraz panienki w koszulkach ESK. Zgodnym chórem zapytali o zaproszenie. Oczywiście Misio nie miał, bo przecież czyta w prasie o otwartej normalnej imprezie. I koszulki ESK kazały mi spier... z uśmiechem firmowym nr 5, a ochraniacze powsadzali łapki w kieszenie na kamizelach.

Musiałem się z Wami podzielić.

Konrad pisze...

Nie pierwszy raz i nie ostatni. Ja usłyszałem spierpapier jak przyszedłem na koncert Czesława organizowany w Forum 76. Miałem karnet na Fotofestiwal i co z tego jak nie miałem zaproszenia. O wydarzeniu donosiło również GPO, które informuje zazwyczaj o imprezach otwartych...