23.9.10

Zapowiedź pierwsza

DSC04243 zm
Na zdrowie!

Uwaga, uwaga!

Zapraszamy wszystkich Bohaterów "Lodz Cycle Chic" czyli Tych, którzy pojawili się na blogu ze swoim rowerem, oraz Ich Fanów, na wspólne świętowanie dwulecia istnienia bloga.

W piątek 15 października! W dniu, w którym nastąpi koniunkcja dwóch wydarzeń: Lodz Design Festival i Fashion Week Poland, zapraszamy do przyłączenia się do nas chociażby na chwilę.

Zaczynamy o 20 w "Owocach i Warzywach", a o...koło 22 udajemy się do "ms cafe" na ciąg dalszy imprezy. Nie musimy dodawać, że przemieścimy się tam na rowerach lub z rowerami.

W trakcie:
  • "18 vs 18" czyli 18 najpiękniejszych fotografii z Copenhagen Cycle Chic versus 18 najpiękniejszych fotografii z Lodz Cycle Chic,
  • prezentacja nowego nagłówka bloga,
  • oraz...
...no właśnie. Program będzie nasycany kolejnymi punktami w miarę narodzin pomysłów. Niebagatelna w tym i Wasza rola! Jeżeli macie jakiś koncept na miły punkt wieczoru, znacie człowieka lub ludzi którzy chcieliby dla nas grać w "ms cafe", macie pomysł na tło muzyczne pokazów fotografii - śmiało dopisujcie je komentarzach, a jeszcze lepiej piszcie na tym forum lub kontaktujcie się z nami bezpośrednio na adres lodz.cycle.chic@gmail.com .

15 października od 20 - jeżeli LCC jest bliskie Waszemu sercu i zmysłowi estetycznemu, wpadnijcie chociaż na chwilę!

4 komentarze:

Czytalka pisze...

Ja się pojawiłam tylko kątem obiektywu ;-)

wićka pisze...

Jak najbardziej zapraszam. Napiszę nawet więcej: spodziewam się, że będziesz. I nie będziesz się kryła po kątach.

veloman pisze...

Czy między owocami i warzywami będzie miejsce na zaparkowanie roweru?

wićka pisze...

http://lodzcyclechic.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=7&p=20#p20