11.11.09

Płaszcze, szaliki, rękawiczki i kapelusz

Wspominamy Towarzyszy letnich podróży w głosowaniu na najbardziej szykownych w sierpniu (w kolumnie po prawej, na próbę odwróciliśmy kolejność kategorii - grupy są pierwsze, Panie ostatnie). Przerzedziły się nasze szeregi, zostali Ci bardziej zdecydowani. Wiele znajomych twarzy, bo jak jest mniej Rowerzystów, łatwiej ich rozpoznawać. I wrócą chwile pełne zazdrości, /(...) słodkie chwały godziny,/ Sławne gonitwy ... za każdym jednym szykownym Rowerzystą i Rowerzystką.

Foto:HuBar

Foto:HuBar

Foto:HuBar

Foto:HuBar

Foto:HuBar

Foto:HuBar

Foto:HuBar

Foto: HuBar

DSC00552-1
DSC00526-1

5 komentarzy:

skunk.s pisze...

Genialna miejscóweczka Hubciu!

Kacper pisze...

z całym szacunkiem ale cytowanie utworu o żołnierzach ak na blogu ze zdjęciami elegancko ubranych ludzi na rowerze to jakoś się gryzie według mnie.wyrwane z kontekstu bo pasuje słowo gonitwa.
co nie zmienia faktu, że regularnie zaglądam.

wićka pisze...

Bardzo się cieszę, że zaglądają tutaj Ludzie, potrafiący rozpoznać moje ulubione teksty. Przyjmuję do wiadomości, że faktycznie jedno z drugim może się gryźć. Trafnie rozpoznałeś, że chodziło mi o skojarzenie słowa "gonitwa", ale także o większą radość wynikającą z takiego spotkania ("chwile pełne zazdrości", "chwały godziny"). Po prostu, bardzo luźne skojarzenie.

oliwka pisze...

ostatnia pani jest genialna!!

Saurus pisze...

Nic już nie mozna napisać żeby się ktoś święcie nie oburzył. Włącz sobie Kult i wyluzuj :P